Intense (8.x-2.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Media
tr: Medya

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu
