Intercept (2.0.10) - en to lv translation catalogue (119 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: days
lv: dienas

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Off
lv: Izslēgts

en: From
lv: No

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Vote
lv: Balsot

en: Authored by
lv: Autors

en: Disclaimer
lv: Atruna

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Customer
lv: Klients

en: By
lv: Autors

en: Events
lv: Notikumi

en: Deny
lv: Neatļaut

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Argument
lv: Arguments

en: Profile
lv: Profils

en: Votes
lv: Balsis

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: minutes
lv: minūtes

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Hours
lv: Stundas

en: Results
lv: Rezultāti

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Analysis
lv: Analīze

en: Copy
lv: Kopēt

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: types
lv: tipi

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Any
lv: Jebkurš

en: User Role
lv: Lietotāju loma

en: Emails
lv: E-pasti

en: About
lv: Par

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Route
lv: Maršruts

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Image Thumbnail
lv: Attēla sīktēls

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lv: Jūs mēģinājāt izmantot vienreizējo pieslēgšanās norādi, kas ir novecojusi. Pieprasiet jaunu norādi, izmantojot zemāk pievienoto formu.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: And
lv: Un

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: No user
lv: Nav lietotāja

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
