Intercept (2.0.13) - en to sl translation catalogue (87 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: results
sl: rezulati

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: From
sl: Od

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Revisions
sl: Različice

en: Vote
sl: 1 glas

en: Authored by
sl: Avtor

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Deny
sl: Prepovej

en: Profile
sl: Profil

en: Votes
sl: 1 glas

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Results
sl: Rezultati

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Loading
sl: Nalagam

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Any
sl: Katerokoli

en: About
sl: O modulu

en: Dates
sl: Datumi

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sl: Poskusili ste uporabiti povezavo za enkratno prijavo, ki je že potekla. Prosim, zahtevajte novo s spodnjim obrazcem.

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: - Any -
sl: - Vse -
