Intercept (2.0.20) - en to pl translation catalogue (228 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Register
pl: Rejestracja

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: more
pl: więcej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Requested
pl: Żądane

en: Item Name
pl: Nazwa przedmiotu

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Terms and Conditions
pl: Warunki i zasady

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: results
pl: wyniki

en: Teaser
pl: Skrót

en: Event
pl: Termin

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: days
pl: dni

en: Active
pl: Aktywne

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Off
pl: Wyłączony

en: From
pl: Od

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Revisions
pl: Wersje

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Vote
pl: Głosuj

en: Authored by
pl: Autor

en: Disclaimer
pl: Klauzula informacyjna

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Customer
pl: Klient

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: By
pl: Przez

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Role
pl: Rola

en: Deny
pl: Odrzuć

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Template
pl: Szablon

en: Profile
pl: Profil

en: Votes
pl: Głosy

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Location name
pl: Nazwa lokalizacji

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: minutes
pl: minuty

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Parameters
pl: Parametry

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: author
pl: autor

en: Revert
pl: Przywróć

en: Hours
pl: Godziny

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Results
pl: Wyniki

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Analysis
pl: Analiza

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Examples
pl: Przykłady

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Simple
pl: Prosto

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Any user
pl: Dowolny użytkownik

en: Request
pl: Żądanie

en: Series
pl: Serie

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Usage
pl: Użycie

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Organization
pl: Organizacja

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: types
pl: typy

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: Any
pl: Dowolny

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: Emails
pl: E-maile

en: Go back
pl: Wróć

en: About
pl: O stronie

en: Guest
pl: Gość

en: result
pl: wynik

en: I agree
pl: Wyrażam zgodę

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Route
pl: Trasa

en: Embed
pl: Osadzony

en: Dates
pl: Daty

en: Rule
pl: Reguła

en: Recommended
pl: Polecam

en: Card number
pl: Numer karty

en: Flags
pl: Flagi

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: location
pl: lokalizacja

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
pl: Podjęto próbę wykorzystania jednorazowego odnośnika logowania, którego ważność wygasła. Za pomocą poniższego formularza można uzyskać nowy.

en: Abbreviation
pl: Skrót

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: And
pl: i

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: No user
pl: Brak użytkownika

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Minimum date
pl: Minimalna data

en: Maximum date
pl: Maksymalna data

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Upcoming
pl: Nadchodzące

en: Like
pl: Lubię to

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: [none]
pl: [brak]

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
pl: Użyty odnośnik jednorazowego logowania jest już wykorzystany lub nie jest już poprawny. Prosimy zażądać nowego odnośnika korzystając z formularza poniżej.

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Exposed
pl: Udostępniony

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: Change handler
pl: Zmień obsługę

en: Date & Time
pl: Data & czas

en: Registrations
pl: Rejestracje

en: View used to select the entities
pl: Widok używany do wyboru encji

en: There is no @label yet.
pl: Nie ma jeszcze @label.

en: Preview link
pl: Odnośnik do podglądu

en: Reference type
pl: Typ wskazania

en: Time type
pl: Typ czasu

en: 24 hour time
pl: Czas 24 godzinny

en: 12 hour time
pl: Czas 12 godzinny

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Create referenced entities if they don't already exist
pl: Stwórz wskazywane encje jeśli jeszcze nie istnieją

en: REST export
pl: Eksport REST

en: Sort settings
pl: Ustawienia sortowania

en: Revision translation affected
pl: Tłumaczenie wersji

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
pl: Informuje czy ostatnia edycja tłumaczenia należy do bieżącej wersji.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: Date (e.g. @format)
pl: Data (np. @format)

en: Time type: @time_type
pl: Typ czasu: @time_type

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję tłumaczenia na język @language z dnia %revision-date?

en: Revert content shared among translations
pl: Przywróć zawartość dzieloną między tłumaczeniami

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: Bundle assigned to the auto-created entities.
pl: Zestaw przypisany do encji, które są tworzone automatycznie.

en: Min placeholder
pl: Zaślepka dla Minimum

en: Max placeholder
pl: Zaślepka dla Maksimum
