Intercept (2.0.3) - en to lt translation catalogue (121 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Audience
lt: Auditorija

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Terms and Conditions
lt: Taisyklės

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Total
lt: Iš viso

en: Status:
lt: Būsena:

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: days
lt: dienos

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Off
lt: Išjungta

en: From
lt: Nuo

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Revisions
lt: Versijos

en: User role
lt: Narių rolės

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės apribojimas

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Customer
lt: Klientas

en: By
lt: Sukūrė

en: Events
lt: Įvykiai

en: Deny
lt: Drausti

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Argument
lt: Parametras

en: Profile
lt: Profilis

en: Votes
lt: Balsai

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: minutes
lt: minutės

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Hours
lt: Valandos

en: Results
lt: Rezultatai

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Analysis
lt: Analizė

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Simple
lt: Paprastas

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Loading
lt: Kraunama

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: types
lt: tipai

en: Any
lt: Bet kuris

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: About
lt: Apie

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Created by
lt: Sukurė

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandote prisijungti vienkartine nuoroda, jos laikas baigėsi. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandėte pasinaudoti vienkartine prisijungimo nuorodą kuri arba negalioja arba jau buvo panaudota. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: There is no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Sort settings
lt: Rikiavimo nustatymai

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: Date (e.g. @format)
lt: Data (pvz. @format)
