Intercept (8.x-1.0-alpha22) - en to ga translation catalogue (27 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: days
ga: laethanta

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Phone
ga: Fón

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Canceled
ga: Ar cheal

en: Upcoming Events
ga: Imeachtaí ag teacht aníos

en: Go back
ga: Téigh siar

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta
