Intercept (8.x-1.0-alpha26) - en to eu translation catalogue (130 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Tag
eu: Etiketa

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Event
eu: Gertaera

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: days
eu: egunak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: From
eu: Nondik

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Maximum
eu: Maximoa

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Group name
eu: Talde izena

en: Events
eu: Gertaerak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Role
eu: Rol

en: Deny
eu: Ukatu

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Argument
eu: Argumentua

en: Profile
eu: Profila

en: Votes
eu: Botoak

en: Duration
eu: Iraupena

en: Approved
eu: Onartuta

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: author
eu: egilea

en: Hours
eu: Orduak

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Results
eu: Emaitzak

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Analysis
eu: Analisia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Examples
eu: Adibideak

en: Simple
eu: Sinplea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: types
eu: motak

en: Any
eu: Edozein

en: About
eu: (r)i buruz

en: Scan
eu: Eskaneatu

en: Route
eu: Bidea

en: Dates
eu: Datak

en: Flags
eu: Banderak

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: View name
eu: Erakutsi izena

en: No user
eu: Erabiltzailerik ez

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Sort settings
eu: Sailkapen ezarpenak

en: Date (e.g. @format)
eu: Data (adibidez @format)

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa
