Intercept (8.x-1.0-alpha28) - en to sr translation catalogue (54 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Manage
sr: Управљај

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Maximum
sr: Максимално

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Mapping
sr: Мапирање

en: types
sr: типови

en: Go back
sr: Предходни корак

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Route
sr: Рута

en: Bundle
sr: Пакет

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: View mode
sr: Врста приказа

en: There is no @label yet.
sr: @label још увек не постоји.

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Create referenced entities if they don't already exist
sr: Креирај референциране ентитете ако већ не постоје

en: Sort settings
sr: Подешавање сортирања

en: Date (e.g. @format)
sr: Датум (нпр. @format)

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже

en: Bundle assigned to the auto-created entities.
sr: Тип додељен аутоматски креираним ентитетима
