Intercept (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (45 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Event
bs: Događaj

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Vote
bs: Glas

en: Authored by
bs: Napisao

en: Events
bs: Događaji

en: First name
bs: Ime

en: Votes
bs: Glasovi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Results
bs: Rezultati

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Apply
bs: Primjeni

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: No user
bs: Nema korisnika

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
