Intercept (8.x-1.0-alpha36) - en to et translation catalogue (188 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Requested
et: Päritud

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Tag
et: Sildid

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Schedule
et: Ajasta

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Manage
et: Halda

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Total
et: Kokku

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: days
et: päeva

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Off
et: Väljas

en: From
et: Kellelt

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Vote
et: Hääleta

en: Authored by
et: Autor

en: Maximum
et: Maksimum

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Customer
et: Klient

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Role
et: Roll

en: Deny
et: Keela

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Template
et: Mall

en: Profile
et: Profiil

en: Votes
et: Hääled

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Approved
et: Kinnitatud

en: minutes
et: minutit

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Features
et: Omadused

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: author
et: autor

en: Revert
et: Lähtesta

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Results
et: Tulemused

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Permissions
et: Õigused

en: Availability
et: Saadavus

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Analysis
et: Analüüs

en: Apply
et: Rakenda

en: Examples
et: Näited

en: Simple
et: Lihtne

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Request
et: Saada

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: types
et: tüübid

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Any
et: Ükskõik milline

en: User Role
et: Kasutaja roll

en: Emails
et: E-kirjad

en: Go back
et: Mine tagasi

en: About
et: Programmist

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Route
et: Suund

en: Embed
et: Manus

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Rule
et: Reegel

en: Card number
et: Kaardi number

en: Flags
et: Lipud

en: Bundle
et: kogum

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Abbreviation
et: Lühend

en: View name
et: Vaate nimi

en: No user
et: Ükski kasutaja

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Upcoming
et: Saabuvad

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Full content
et: Kogu sisu

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Capacity
et: Maht

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Change handler
et: Muutmishandler

en: There is no @label yet.
et: @label ei eksisteeri veel.

en: Reference type
et: Viite tüüp

en: Time type
et: Aja tüüp

en: 24 hour time
et: 24 tunni kellaja formaat

en: 12 hour time
et: 12 tunni kellaja formaat

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Create referenced entities if they don't already exist
et: Loo refereeritud olemeid kui nad ei ole juba loodud

en: REST export
et: REST eksport

en: Sort settings
et: Sorteerimise seaded

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Date (e.g. @format)
et: Kuupäev (nt @format)

en: Time type: @time_type
et: Aja tüüp: @time_type

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: Bundle assigned to the auto-created entities.
et: Automaatselt loodud olemitele määratav kogum.
