Intercept (8.x-1.0-beta11) - en to ku translation catalogue (66 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: From
ku: له‌لایەن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Vote
ku: ده‌نگدان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Votes
ku: ده‌نگ

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: Any
ku: هەر کام

en: About
ku: دەربارە

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
