Intercept (8.x-1.0-beta15) - en to gl translation catalogue (171 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Audience
gl: Audiencia

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Schedule
gl: Programación

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Event
gl: Evento

en: Updated
gl: Actualizado

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Status:
gl: Estado:

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Off
gl: Desactivado

en: From
gl: De

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Revisions
gl: Revisión

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Vote
gl: Votar

en: Authored by
gl: Creado por

en: Disclaimer
gl: Aviso legal

en: Maximum
gl: Máximo

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Customer
gl: Cliente

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: By
gl: Por

en: Example
gl: Exemplo

en: Events
gl: Eventos

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Role
gl: Rol

en: Deny
gl: Rexeitar

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Argument
gl: Argumento

en: Profile
gl: Perfil

en: Close
gl: Pechar

en: Votes
gl: Votos

en: Duration
gl: Duración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Approved
gl: Aprobado

en: Clear
gl: Limpar

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Select list
gl: Lista de selección

en: author
gl: autor

en: Revert
gl: Volver

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Results
gl: Resultados

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Permissions
gl: Permisos

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Analysis
gl: Análise

en: Apply
gl: Aplicar

en: Copy
gl: Copiar

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Usage
gl: Uso

en: Loading
gl: Cargando

en: Keyword
gl: Chave

en: Offset
gl: Desprazamento

en: types
gl: tipos

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Any
gl: Calquera

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: Go back
gl: Voltar

en: About
gl: Información

en: Route
gl: Ruta

en: Embed
gl: Incrustar

en: Dates
gl: Datas

en: Card number
gl: Número de tarxeta

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Created by
gl: Creado por

en: Locations
gl: Ubicacións

en: location
gl: ubicación

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Image Thumbnail
gl: Miniatura da Imaxe

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
gl: Intentou usar unha ligazón para ingresar unha única vez e xa caducou. Pode solicitar unha nova usando o formulario que hai embaixo.

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: And
gl: E

en: View name
gl: Nome da vista

en: No user
gl: Sen usuario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Attendance
gl: Estado

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Archived
gl: Arquivado

en: Full content
gl: Contido completo

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
gl: Intentou usar unha ligazón de inicio de sesión dun só uso que xa non é válido ou que foi usado. Por favor, pida un novo a través do seguinte formulario.

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Exposed
gl: Exposto

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: There is no @label yet.
gl: Aínda non hai @label.

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén
