Intercept (8.x-1.0-beta17) - en to ca translation catalogue (194 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Audience
ca: Audiència

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Overview
ca: Resum

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Schedule
ca: Planificar

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Status:
ca: Estat:

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: days
ca: dies

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: From
ca: De

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Vote
ca: Vota

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Disclaimer
ca: Descàrrec

en: Maximum
ca: Màxim

en: Card Number
ca: Número de targeta

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Customer
ca: Client

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: By
ca: Per

en: Example
ca: Exemple

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Role
ca: Rol

en: Deny
ca: Denega

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Argument
ca: Paràmetre

en: Profile
ca: Perfil

en: Close
ca: Tanca

en: Votes
ca: Vots

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Approved
ca: Aprovat

en: minutes
ca: minuts

en: Clear
ca: Neteja

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: author
ca: autor

en: Hours
ca: Hores

en: Booked
ca: Reservat

en: People
ca: Gent

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Results
ca: Resultats

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Permissions
ca: Permisos

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Changed
ca: Canviat

en: Denied
ca: Denegat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Analysis
ca: Anàlisi

en: Apply
ca: Aplica

en: Copy
ca: Copia

en: Canceled
ca: Cancel·lades

en: Any user
ca: Qualsevol usuari

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Usage
ca: Ús

en: Loading
ca: Carregant

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Offset
ca: Desplaçament

en: types
ca: tipus

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Any
ca: Qualsevol

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Go back
ca: Torna enrere

en: About
ca: Detalls

en: Member
ca: Membre

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Route
ca: Ruta

en: Embed
ca: Incrustra

en: Rule
ca: Regla

en: Card number
ca: Número de targeta

en: Flags
ca: Marcadors

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Scheduled
ca: Programat

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ca: Heu intentat utilitzar un enllaç d'inici de sessió d'un sol cop que ha caducat. Demaneu-ne un de nou utilitzant el formulari de sota.

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: And
ca: I

en: View name
ca: Nom de la vista

en: No user
ca: Sense usuari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Upcoming
ca: Proper

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Archived
ca: Arxivat

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
ca: Heu intentat utilitzar un enllaç d'inici de sessió d'un sol cop que ja ha estat utilitzat o ja no és vàlid. Demaneu-ne un de nou utilitzant el següent formulari.

en: Find and manage people interacting with your site.
ca: Trobeu i gestioneu la gent que interacciona amb el vostre lloc.

en: Exposed
ca: Exposat

en: Terms of Service
ca: Termes del servei

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ca: Gestiona comptes d'usuari, rols i permisos.

en: Equipment
ca: Equipament

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Change handler
ca: Canvi del controlador

en: View used to select the entities
ca: Veure utilitzat per seleccionar les entitats

en: There is no @label yet.
ca: Encara no hi ha @label.

en: Reference type
ca: Tipus de referència

en: 24 hour time
ca: Format horari 24 hores

en: 12 hour time
ca: Format horari 12 hores

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Create referenced entities if they don't already exist
ca: Crea les entitats referenciades si encara no existeixen

en: REST export
ca: Exportació REST

en: Sort settings
ca: Paràmetres d'ordenació

en: Inaccessible
ca: No accessible

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Date (e.g. @format)
ca: Data (p. ex. @format)

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?

en: Name or email contains
ca: Nom o correu electrònic conté

en: Bundle assigned to the auto-created entities.
ca: Embolcall assignat a les entitats creades automàticament.
