Intercept (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (78 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Audience
af: Gehoor

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Item Name
af: Itemnaam

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Tag
af: Etiket

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: From
af: Van

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Revisions
af: Weergawes

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Vote
af: Stem

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Send
af: Stuur

en: Role
af: Rol

en: Deny
af: Weier

en: Profile
af: Profiel

en: Votes
af: Stemme

en: Authored on
af: Geskep op

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Results
af: Resultate

en: Revision
af: Weergawe

en: Permissions
af: Regte

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
