Intercept (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (125 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Tag
be: Тэма

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Schedule
be: Расклад

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Manage
be: Кіраваць

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: days
be: дні(дзён)

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: From
be: Ад

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Revisions
be: Версіі

en: Vote
be: Голас

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Maximum
be: Максімум

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Send
be: Адаслаць

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Role
be: Роля

en: Deny
be: Забараніць

en: Argument
be: Аргумент

en: Template
be: Шаблон

en: Profile
be: Профіль

en: Votes
be: Галасы

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Features
be: Функцыі

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Results
be: Вынікі

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Permissions
be: Правы

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Apply
be: Ужыць

en: Copy
be: Калькаваць

en: Date range
be: Дыяпазон даты

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: types
be: тыпы

en: Any
be: Любы

en: About
be: Аб

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Route
be: Маршрут

en: Dates
be: Даты

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Bundle
be: Набор

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
be: Для ўваходу ў сістэму Вы спрабавалі скарыстацца аднаразовай спасылкай, чый тэрмін ужо выбег. Калі ласка, запытайце новую спасылку праз форму ніжэй.

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Full content
be: Усё змесціва

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
be: Вы паспрабавалі выкарыставаць для ўвахода аднаразовую спасылку, якая ужо была выкарыставана і больш недзейнічае. Калі ласка запытайце іншую, выкарыстоўваючы форму  ніжэй

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: Sort settings
be: Налады сартавання

en: Date (e.g. @format)
be: Дата (пр. @format)
