Intercept (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (84 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Vote
hy: քվեարկել

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: types
hy: տեսակներ

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
hy: Դուք փորձում եք օգտագործել համակարգի մուտքի մեկ անգամյա հղումը, որն արդեն ժամկետն անց է: Խնդրում ենք դիմել նորի համար օգտագործելով ստորև բերված ձևը:

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
hy: Դուք փորձում եք օգտագործել համակարգի մուտքի մեկ անգամյա հղումը, որն արդեն կամ օգտագործված է, կամ ժամկետն անց է: Խնդրում ենք դիմել նորի համար օգտագործելով ստորև բերված ձևը:

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Sort settings
hy: Դասակարգման կարգավորումներ

en: Date (e.g. @format)
hy: Ամսաթիվ (Օրինակ՝ @format)

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են
