Intercept (8.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (100 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: From
bg: От

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Revisions
bg: Редакции

en: Vote
bg: глас

en: Authored by
bg: Написано от

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Send
bg: Изпрати

en: Role
bg: Роля

en: Deny
bg: Откажи

en: Template
bg: Шаблон

en: Profile
bg: Профил

en: Votes
bg: Гласа

en: Duration
bg: Период

en: Authored on
bg: Написано на

en: Approved
bg: Потвърдени

en: minutes
bg: минути

en: Clear
bg: Изчисти

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Revert
bg: Връщане

en: Hours
bg: Часове

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Results
bg: Резултати

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Permissions
bg: Права

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: No response
bg: Без отговор

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
bg: Тази връзка за начална верификация е вече изтекла. Моля, подайте заявка за нова връзка от формата по-долу.

en: Abbreviation
bg: Съкращение

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права
