Intercept (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (102 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: From
eo: De

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Deny
eo: Malpermesu

en: Profile
eo: Profilo

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Features
eo: Ecoj

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Revert
eo: Malfari

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Results
eo: Rezultoj

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Permissions
eo: Permesoj

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Apply
eo: Apliku

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Mapping
eo: Mapigo

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: types
eo: Specoj

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: Route
eo: Vojo

en: Bundle
eo: Fasko

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
eo: Vi provis uzi unu-fojan ensalutan ligilon kies limdato pasis. Bonvolu peti novan uzante la formularon sube.

en: Abbreviation
eo: Mallongigo

en: View name
eo: Nomo de vido

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Create referenced entities if they don't already exist
eo: Kreu referencatajn entojn se ili ne jam ekzistas

en: Sort settings
eo: Agordoj de ordigado
