Intercept (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (78 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: View arguments
ka: არგუმენტების ნახვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: From
ka: ვისგან

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Argument
ka: არგუმენტი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Votes
ka: ხმები

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: author
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Results
ka: შედეგები

en: Permissions
ka: უფლებები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Dates
ka: თარიღები

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა

en: - All -
ka: - ყველა -
