Intercept (8.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (74 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: From
kk: Кімнен

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: Authored by
kk: Автор

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: Profile
kk: Профиль

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
kk: Сіз уақыты бітіп қалған бір рет кіретін сілтемемен өтпекші болдыңыз. Жаңа сілтемені алу үшін төмендегі өрісті қолданыңыз.

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
