Intercept (8.x-1.0-beta5) - en to lo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: People
lo: ຄົນ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
