Intercept Base (2.0.1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Remove
hr: Ukloni

en: More
hr: Više

en: File
hr: Datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Event
hr: Događanje

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Location
hr: Lokacija

en: Customer
hr: Kupac

en: Features
hr: Značajke

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Upcoming
hr: Nadolazeći

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Text Formats
hr: Oblici unosa

en: Management
hr: Upravljanje
