Intercept Base (2.0.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Remove
mn: Устгах

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: File
mn: Файл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
