Intercept Base (2.0.10) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Remove
pl: Usuń

en: More
pl: Więcej

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Event
pl: Termin

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Location
pl: Położenie

en: Customer
pl: Klient

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Hours
pl: Godziny

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Upcoming
pl: Nadchodzące

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
