Intercept Base (2.0.11) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Remove
jv: Buwang

en: More
jv: Lengkapé

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Location
jv: Lokasi

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Text Formats
jv: Format tèks
