Intercept Base (2.0.11) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Content
te: సారము

en: Group
te: సమూహం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: More
te: మరిన్ని

en: File
te: ఫైల్

en: Settings
te: అమరికలు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Help
te: సహాయం

en: Page
te: పేజీ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
