Intercept Base (2.0.12) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Remove
bs: Ukloni

en: Settings
bs: Postavke

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Event
bs: Događaj

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: User account menu
bs: Korisnički meni
