Intercept Base (2.0.12) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Remove
he: הסרה

en: More
he: עוד

en: File
he: קובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Event
he: אירוע

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Location
he: מיקום

en: Customer
he: לקוח

en: Features
he: פיצ'רים

en: Hours
he: שעות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Pagination
he: דפדוף

en: Upcoming
he: ארועים קרובים

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Management
he: ניהול

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
