Intercept Base (2.0.13) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Group
oc: Grop

en: Remove
oc: Levar

en: More
oc: Mai

en: File
oc: Fichièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Event
oc: Eveniment

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
