Intercept Base (2.0.13) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: More
si: තව

en: File
si: ගොනුව

en: Help
si: සහාය
