Intercept Base (2.0.2) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Group
fa: گروه

en: Remove
fa: حذف

en: More
fa: بیشتر

en: File
fa: فایل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Page
fa: صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Location
fa: مکان

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Last page
fa: صفحۀ آخر

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date

en: User account menu
fa: قائم حساب کابرا
