Intercept Base (2.0.2) - en to pt translation catalogue (41 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Group
pt: Grupo

en: Remove
pt: Remover

en: More
pt: Mais

en: File
pt: Arquivo

en: Settings
pt: Configurações

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Help
pt: Ajuda

en: Event
pt: Evento

en: Page
pt: Página

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Location
pt: Localização

en: Customer
pt: Cliente

en: Purpose
pt: Propósito

en: Hours
pt: Horas

en: Tabs
pt: Abas

en: Next page
pt: Próxima página

en: Go to first page
pt: Voltar para a primeira página

en: Go to last page
pt: Ir para a última página

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Locations
pt: Localizações

en: Pagination
pt: Paginação

en: Upcoming
pt: Em breve

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Secondary Menu
pt: Menu Secundário

en: Current page
pt: Página atual

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Text Formats
pt: Formatos de texto

en: Management
pt: Gerenciamento

en: Last page
pt: Última página

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pt: Você ainda não criou nenhum tipo de conteúdo. Acesse a <a href="@create_content">página de criação de tipo de conteúdo</a> para incluir um novo tipo de conteúdo.

en: First page
pt: Primeira página

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date

en: User account menu
pt: Menu de conta de usuário

en: Go to page @key
pt: Ir para página @key
