Intercept Base (2.0.2) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Remove
sk: Odstrániť

en: More
sk: Viac

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Event
sk: Podujatie

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Customer
sk: Zákazník

en: Purpose
sk: Účel

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Hours
sk: Hodiny

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Attendees
sk: Účastníci

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Upcoming
sk: Chystané

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Last page
sk: Posledná strana

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
