Intercept Base (2.0.3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: More
ast: Más

en: File
ast: Ficheru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Location
ast: Llugar
