Intercept Base (2.0.3) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Remove
mr: काढा

en: More
mr: अधिक

en: File
mr: फाईल

en: Settings
mr: संरचना

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Page
mr: पान

en: Location
mr: स्थळ

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Hours
mr: तास

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
