Intercept Base (2.0.3) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Remove
ru: Удалить

en: More
ru: Ещё

en: File
ru: Файл

en: Settings
ru: Настройки

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Event
ru: Событие

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Location
ru: Место

en: Customer
ru: Покупатель

en: Features
ru: Особенности

en: Hours
ru: Часы

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Locations
ru: Места

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Upcoming
ru: Предстоящее

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Secondary Menu
ru: Второстепенное меню

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Text Formats
ru: Текстовые форматы

en: Management
ru: Управление

en: Last page
ru: Последняя страница

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ru: Вы не создали ни одного типа материалов. перейдите по ссылке на <a href="@create_content">страницу создания типов материалов</a> чтобы добавить его.

en: First page
ru: Первая страница

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Contact us
ru: Связаться с нами

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
