Intercept Base (2.0.6) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Remove
gu: લોપ

en: More
gu: વધુ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
