Intercept Base (2.0.6) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Remove
mg: Esory

en: More
mg: Tohiny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika
