Intercept Base (2.0.6) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: File
se: Fiila

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Page
se: Siidu

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui
