Intercept Base (2.0.7) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Group
cs: Skupina

en: Remove
cs: Odstranit

en: More
cs: Více

en: File
cs: Soubor

en: Settings
cs: Nastavení

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Location
cs: Místo

en: Customer
cs: Zákazník

en: Hours
cs: Hodin

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
