Intercept Base (2.0.7) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Remove
os: Схаф

en: More
os: Ноджы

en: File
os: Файл

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
