Intercept Base (2.0.7) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Content
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Remove
ur: حذف کریں

en: More
ur: مزید

en: File
ur: فائل

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: « First
ur: » ابتدائی
