Intercept Base (2.0.9) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Remove
af: Verwyder

en: More
af: Meer

en: File
af: Lêer

en: Settings
af: Verstellings

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Location
af: Ligging

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
