Intercept Base (2.0.9) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Remove
eo: Forigu

en: More
eo: Pli

en: File
eo: Dosiero

en: Settings
eo: Agordoj

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Location
eo: Loko

en: Features
eo: Ecoj

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Management
eo: Administrado
