Intercept Base (2.0.9) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: File
th: ไฟล์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: First page
th: หน้าแรก
