Intercept Base (8.x-1.0-alpha23) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Status
ja: 状態

en: More
ja: 続き

en: File
ja: ファイル

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Customer
ja: 顧客

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Admin
ja: 管理者

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Text Formats
ja: テキストフォーマット

en: Management
ja: 管理

en: Last page
ja: 最終ページ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ja: コンテンツタイプがまだ作成されていません。<a href="@create_content">コンテンツタイプ作成ページ</a>で新しいコンテンツタイプを追加してください。

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
