Intercept Base (8.x-1.0-beta18) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Help
ml: സഹായം

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക.

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക
