Intercept Base (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: More
gl: Máis

en: File
gl: Ficheiro

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Customer
gl: Cliente

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Management
gl: Xestión

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
