Intercept Profile (2.0.12) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។
