Intercept Profile (2.0.13) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Body
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Closed
lt: Uždara

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Center
lt: Centras

en: Summary
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: User login
lt: Nariams

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]
